poniedziałek, 20 sierpnia 2012

93. Wymianka kuchenna

Jakiś czas temu brałam udział w wymiance kuchennej u Bożenki , gdzie można było zmierzyć się z dość oryginalnym wyzwaniem;)
Zazwyczaj wymianki tematyczne dotyczą jakiś motywów, np. kuchennych, tym razem ORGANIZATORKA zdecydowała, że ma to być coś DO KUCHNI ;)

Temat bardzo przyjemny, pole do popisu ogromne;)

Moją parą wymiankową była Żancia, której to wysłałam:

W skład prezentu wymiankowego wchodził przede wszystkim przepiśnik z personalizacją w oprawie bambusowej oraz zawieszany notesik na liste zakupów;)
Jako wakacyjny dodatek wysłałam drewnianą szkatułkę ozdobioną na wieczku naturalnymi surowcami (coś w podobie morskiego taga). Szkatułka wypełniona po brzegi tegorocznymi muszelkami znad naszego Bałtyku;)
Było też troche przydasi, słodkości i oczywiście kartka urodzinowa, gdyż Żancia, podobnie jak ja, jest zodiakalną lwicą i obchodziła urodziny 2 dni po mnie;)

Żanciu, raz jeszcze wszystkiego najlepszego;)

Ja natomiast od Żanci otrzymałam:* "dekupażowe przyborniki do kuchni: łyżka, łopatka, serwetnik
* zawieszka do okna z 3 dekupażowych serduszek (motyw jak na łyżce i łopatce)
* iście wiosenny wianek do zawieszenia na drzwi
* prześliczną zawieszkę-wisorek z piasku pustyni na łancuszku
* robótkowe gazetki
* przydasie
* słodkości i kawusia

Żanciu, prezent wymiankowy cudny!!! dziękuję bardzo;) Dekupażowe przyborniki są świetne, w cudnej kolorystyce!!! (dla niewtajemniczonych: uwielbiam brązy, czernie, naturalne kolory!)92. Morskie opowieści -TOP 4 w UHK Gallery

Mój morski TAG znów został wyróżniony;)
W wyzwaniu UHK Gallery ;)


jest mi niezmiernie miło;)))

Przy okazji chciałabym sie podzielić z Wami pewną nowiną;)
Mój pieciolatek w sobotę stracił swój pierwszy ząbek;) oczywiscie Wróżka Zębuszka ząbek zabrała, wręczając go mamusi, aby zrobiła z nim coś "pamiątkowego" ;)
Narodził się więc pomysł na stworzenie mini albumu "mleczakowego" ;) Obmyślam nawet formę ów albumu....
Oczywiście w pierwszej chwili przyszło mi do głowy aby zrobić mały albumik, spinany kółkami i na każdej stronie umieścić fotkę dziecka z postępem wypadania mleczaków, oraz dany ząbek z krótki opisem;)

Potem jednak pomyślałam o folderku na tagowe zakładki, gdzie z jednej strony będzie ząbek z datą wypadnięcia a z drugiej fotka dziecka z ową luką ;) wszystko będzie zamykane w pudełeczku.

Co o tym sądzicie? Może macie jakieś inne pomysły na "oprawę" takich pamiątek z dzieciństwa?